Polskie firmy na targach w Szanghaju

Ponad 3 tys. wystawców z 127 krajów bierze udział w targach China International Import Export w  Szanghaju. Polskie firmy prezentują się w pawilonach branżowych, powstał również pawilon kosmetyczny.

4 edycja targów China International Import Expo rozpoczęła się dziś w Szanghaju. Jak podaje PAIH na tegoroczną edycję przybyło blisko 3000 wystawców z 127 krajów i rejonów geograficznych. Udział polskich przedsiębiorców już czwarty rok z rzędu jest koordynowany przez PAIH, która w tym roku zorganizowała trzy polskie pawilony branżowe – spożywczy, kosmetyczny i technologiczny – dla łącznie 32 polskich firm.

Udział w targach stanowi niepowtarzalną okazję dla polskich przedsiębiorców do rozpoczęcia ekspansji na rynku chińskim, znalezienia potencjalnych dystrybutorów, utrwalenia kontaktów biznesowych oraz promocji Polski i innowacyjnych polskich produktów w Państwie Środka. Poprzednie edycje targów zaowocowały podpisaniem kontraktów sprzedażowych i porozumień o współpracy między polskimi a chińskimi firmami – informuje PAIH.

Targi należą do największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń targowych w Chinach. Targi organizowane są od 2018 roku z inicjatywy, i pod patronatem Prezydenta Chin – Xi Jinpinga.

źródło: https://www.wiadomoscikosmetyczne.pl/

Translate »