Powrót do szkoły w sportowym stylu. Nowy multibrandowy sklep w CH Platan

Zbliżający się koniec wakacji to znakomity moment na uzupełnienie garderoby przed rozpoczynającym się rokiem szkolnym i akademickim… ale w kaes stylową odzież, obuwie i dodatki znajdą dla siebie miłośnicy sportowego stylu w każdym wieku! Najnowszy sklep sieci zostanie otwarty 21 sierpnia w Centrum Handlowym Platan.

Kaes to dynamicznie rozwijająca się polska sieć sklepów z segmentu casualowo-sportowego, oferująca odzież i obuwie w stylu athleisure dla kobiet, mężczyzn i dzieci. W zabrzańskim salonie dostępne będą produkty topowych światowych marek, takich jak adidas, New Balance, Nike, Puma, Skechers, Tom Tailor czy Vans. Lokal w CH Platan ma powierzchnię 179 mkw. W jasnym, nieco industrialnym wnętrzu, wykończonym w odcieniach szarości i bieli oraz ciepłego drewna, to produkty znanych marek są w centrum uwagi!

– Salon kaes w CH Platan to już 90 lokal naszej marki, 11. na Śląsku, ale do każdego nowego otwarcia podchodzimy z równie ogromnym zaangażowaniem i pasją. Mamy nadzieję, że udzielą się one także naszym klientom z Zabrza! Miłośnicy wysokiej jakości i stylowej odzieży w sportowym stylu, zawsze znajdą u nas najnowsze kolekcje swoich ulubionych marek – mówi Korneliusz Mydlak, kierownik marketingu kaes.

Z okazji otwarcia marka przygotowała specjalną promocję na Nową Kolekcję, na klientów czeka zniżka -50% na drugą rzecz, przy zakupie minimum 2 rzeczy z nowej kolekcji (obejmującej odzież i obuwie).

O obiekcie: Centrum Handlowe Platan działa od października 2003 roku. Corocznie notuje ponad 4 mln odwiedzin. W efekcie zakończonej w IV kw. 2018 r. rozbudowy i modernizacji obiektu, na powierzchni 42 tys. mkw. GLA znajduje się 120 punktów handlowo-usługowych, m.in. kino, fitness oraz nowe marki modowe. Klienci mają do dyspozycji trzykondygnacyjny parking w nowej, dobudowanej część galerii. Właścicielem obiektu jest firma NEPI Rockcastle. Za zarządzanie Centrum Handlowym Platan odpowiada firma Apsys Polska S.A.

Więcej informacji: https://chplatan.pl/, https://www.facebook.com/chplatan