Powrót do szkoły z Tygryskiem!

Koniec wakacji to jednocześnie początek obowiązków szkolnych. Wypoczęte i opalone pociechy z nową energią przystępują do przerwanej na dwa miesiące edukacji. Zaczyna się poranne wstawanie, dojazdy, zajęcia szkolne i pozalekcyjne. Dzieci często wracają do domu późnym popołudniem. Warto zadbać o to, żeby w ferworze zajęć nie zapominały o posiłkach. Właśnie z okazji powrotu do szkoły i z myślą o dzieciach, marka Tygryski przygotowała promocję w sklepach, w której można będzie zdobyć praktyczny lunchbox.


Wrzesień to czas powrotów: 
z podróży, z wakacji i… do szkoły. Dzieci żegnają letnie przygody, słońce, beztroskę 
i pełne nowych sił wracają do domów. Jednocześnie to czas gorączkowych przygotowań do szkolnej rzeczywistości. Rodzice zaopatrują swoje pociechy 
w nowe tornistry, podręczniki 
i inne artykuły szkolne. Wyrośniętym przez wakacje latoroślom trzeba też zakupić nowe ubrania. W sklepach panuje istny zakupowy szał, 
a przy kasach ustawiają się długie kolejki.

Aby umilić dzieciom i ich rodzicom ten zabiegany czas, z okazji powrotu do szkoły – marka kukurydzianych przekąsek Tygryski przygotowała miłą niespodziankę! Otóż w najlepszych sklepach na terenie całego kraju, przy zakupie 4 produktów można będzie odebrać poręczny i wygodny lunchbox w „Tygryskowym”, pomarańczowym kolorze. Sprawdzi się on idealnie jako pojemnik na kanapki, sałatkę, owoce, a także ulubione kukurydziane chrupki i zmieści do każdego tornistra. To bardzo ważne, aby dzieci były dobrze odżywione i miały energię przez cały dzień w szkole.

Lunchbox od Tygryska zagwarantuje dłuższą świeżość 
i chrupkość produktom, chroniąc je tym samym od zgnieceń. Bo Tygryski chrupią bardziej! Marka przygotowała dla uczniów aż 35 000 pudełek śniadaniowych. Akcja w wybranych sklepach startuje od początku października. Będzie także wspierana Tygryskowym konkursem na Facebooku. Z lunchboxem od Tygryska powrót do szkoły będzie kolorowy, chrupiący i radosny!

www.tygryski.pl
www.facebook.com/Tygryski/
www.instagram.com/naszetygryski/

KontaktPolub nas na FacebookuSklepy firmDodaj ogłoszenieWyszukiwarka firm