Profesjonalne czyszczenie: Würth Polska prezentuje nową linię odkurzaczy przemysłowych

Firma Würth Polska powiększyła swoją ofertę o linię odkurzaczy przemysłowych. Profesjonalne urządzenia przeznaczone są do zbierania pyłów suchych i mokrych. Spełniają wysokie standardy jakości, które potwierdzone są certyfikatami. Zaawansowane techniki zastosowane podczas produkcji urządzeń gwarantują ich długą żywotność. Są one przystosowane do pracy w warunkach prac budowlanych oraz w warsztatach samochodowych czy stolarsko-meblarskich.

Nowości Würth Polska dostępne są w sklepach stacjonarnych, w e-sklepie „https://eshop.wurth.pl/Kategorie-produktow/Drabiny/3111200213.cyid/3111.cgid/pl/PL/PLN/”www.wurth.pl 
oraz u przedstawicieli handlowych Würth Polska. Wśród linii profesjonalnych odkurzaczy znajdują się takie produkty, jak:

Przemysłowy odkurzacz do pyłów suchych i mokrych ISS 30-L
Poręczny i ergonomiczny odkurzacz Würth Polska odznacza się półautomatycznym czyszczeniem filtra. Gwarantuje skuteczność odpylania na poziomie 99% zgodnie z normą EN 60335-2-69. Posiada stałą moc ssania a filtr charakteryzuje się długą żywotnością. Połączenia bagnetowe i zaciskowe zapewniają łatwą i wygodną obsługę. Odkurzacz przemysłowy Würth Polska jest dedykowany wszystkim ogólnym pracom porządkowym m.in. w warsztatach samochodowych i biurach. Można go wykorzystywać także do mniejszych prac budowlanych. Płaska obudowa silnika umożliwia zamontowanie walizek systemowych Würth, w celu wygodnego transportu np. elektronarzędzi współpracujących z odkurzaczem. Odkurzacz posiada opcję odsysania antystatycznego przy użyciu dodatkowych akcesoriów spoza zestawu.

Charakterystyka produktu:
• przepływ powietrza na poziomie 74 l/s,
• podciśnienie 23 kPa,
• pojemność zbiornika 30 l,
• moc 1380 W,
• przewód o długości 7,5 m,
• średnica węża odsysającego 35 mm.

Art. nr „https://eshop.wurth.pl/Odkurzacze-do-pyow-suchych-i-mokrych-ODKURZACZ-PRZEMYSOWY-ISS30-L-/07011320.sku/WuerthGroup-Wuerth.cgid/pl/PL/PLN/?VisibleSearchTerm=07011320&CampaignName=SR001” 07011320

Zdjęcie produktu:

Przemysłowy odkurzacz do pracy na sucho i mokro ISS 30-L automatyczny
Uniwersalny odkurzacz do pracy na sucho i mokro posiada gwarancję odpylania na poziomie 99% zgodnie z normą EN 60335-2-699. Automatyczna technika czyszczenia filtra zapewnia długą, nieprzerwaną pracę i niski poziom hałasu. Płaska obudowa silnika z zaczepami umożliwia mocowanie walizek systemowych Würth. Odkurzacz posiada zintegrowane składowanie dyszy szczelinowej, elastycznego węża i przewodu zasilającego oraz stałą moc ssania. Produkt jest przystosowany do pracy na budowach, w warsztatach stolarsko-meblarskich i samochodowych, dzięki solidnemu pojemnikowi ze zderzakiem i dużymi, stabilnymi metalowymi rolkami. Istnieje możliwość sterowania częstotliwością ostukiwania filtra. Odkurzacz posiada gniazdo z czujnikiem Halla do automatycznego wykrywania elektronarzędzi. Umożliwia to sterowanie nim za pomocą podłączonego elektronarzędzia. Odkurzacz posiada także opcję odsysania antystatycznego przy użyciu dodatkowych akcesoriów spoza zestawu.

Charakterystyka produktu:
•ergonomiczność i poręczność,
•przepływ powietrza na poziomie 74 l/s,
•podciśnienie 23 kPa,
•zbiornik o pojemności 30 l,
•moc 1380 W,
•przewód o długości 7,5 m,
•wąż odsysający o średnicy 35 mm.

Art. nr „https://eshop.wurth.pl/Odkurzacze-do-pyow-suchych-i-mokrych-ODKURZACZ-PRZEMYSOWY-ISS30-L-AUTOMATIC-/07011330.sku/WuerthGroup-Wuerth.cgid/pl/PL/PLN/?VisibleSearchTerm=07011330&CampaignName=SR001” 07011330

Zdjęcie produktu:

Odkurzacz przemysłowy do pyłów suchych i mokrych ISS 40-M automatyczny
Uniwersalny odkurzacz przemysłowy posiada system automatycznego czyszczenia filtra i certyfikat odpylania klasy M, zgodny z normą EN 60335-2-69. Płaska obudowa silnika zbiornika umożliwia montaż walizek systemowych marki Würth. Dzięki ergonomicznemu projektowi możliwe jest przechowywanie w obudowie urządzenia takich akcesoriów, jak ssawka szczelinowa, tuleja narzędziowa ze złączami i elastyczny wąż. Odkurzacz jest przystosowany do pracy w warunkach budowy dzięki solidnej konstrukcji z dużymi metalowymi kółkami. Możliwe jest sterowanie częstotliwością ostukiwania filtra. Wbudowane gniazdo z czujnikiem Halla pozwala na automatyczne wykrywanie elektronarzędzi, dzięki czemu urządzeniem można sterować za pomocą podłączonego elektronarzędzia. Istnieje możliwość odsysania antystatycznego, wykorzystując do tego celu dodatkowe akcesoria spoza zestawu.

Charakterystyka produktu:
•przepływ powietrza na poziomie 74 l/s,
•podciśnienie 23,7 kPa,
•zbiornik o pojemności 39 l,
•moc 1380 W,
•kabel o długości 7,5 m.

Art. nr „https://eshop.wurth.pl/Odkurzacze-do-pyow-suchych-i-mokrych-ODKURZACZ-PRZEMYSOWY-ISS40-M-AUTOMATIC-/07011430.sku/WuerthGroup-Wuerth.cgid/pl/PL/PLN/?VisibleSearchTerm=07011430&CampaignName=SR001” 07011430

Zdjęcie produktu:

Odkurzacz przemysłowy do pyłów suchych i mokrych ISS 50-L automatyczny
Ten uniwersalny odkurzacz przemysłowy dedykowany jest pracom budowlanym. Posiada system automatycznego czyszczenia filtra i gwarancję odpylania na poziomie 99,9%, zgodnie z normą EN 60335-2-69. Dzięki płaskiej obudowie silnika istnieje opcja przechowywania i montażu walizek systemowych Würth. Ergonomiczny projekt umożliwia przechowywanie w obudowie urządzenia takich akcesoriów, jak ssawka szczelinowa, tuleja narzędziowa ze złączami i elastyczny wąż. Istnieje możliwość sterowania częstotliwością ostukiwania filtra. Odkurzaczem można sterować za pomocą podłączonego elektronarzędzia, ponieważ posiada gniazdo z czujnikiem Halla. Urządzenie posiada także opcję odsysania antystatycznego przy użyciu dodatkowych akcesoriów spoza zestawu.

Charakterystyka produktu:
•przepływ powietrza na poziomie 74 l/s
•zbiornik o pojemności 51 l
•moc 1380 W
•kabel o długości 7,5 m

Art. nr  „https://eshop.wurth.pl/Odkurzacze-do-pyow-suchych-i-mokrych-ODKURZACZ-PRZEMYSOWY-ISS50-L-AUTOMATIC/07011530.sku/WuerthGroup-Wuerth.cgid/pl/PL/PLN/?VisibleSearchTerm=07011530&CampaignName=SR001” 07011530

Zdjęcie produktu:

O Würth Polska
Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 29 lat. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 670 pracowników, z czego 470 w Dziale Sprzedaży podzielonym na 5 obszarów – Auto, Cargo (w tym Agro), Drewno, Budownictwo i Metal. Würth Polska posiada 31 sklepów stacjonarnych oraz rozbudowany sklep internetowy, który zapewnia możliwość zakupów 24h na dobę bez wychodzenia z domu. Centrala firmy i nowoczesne centrum logistyczne o powierzchni ponad 5000 mkw. znajdują się w Warszawie. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Więcej informacji o Würth Polska pod „https://www.wurth.pl/pl/wuerth_pl/firma_1/firma_2.php” linkiem.

O grupie Würth
Grupa Würth została założona w 1945 r. w Niemczech. Obecnie składa się z ponad 400 samodzielnych firm, rozmieszczonych w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach. Zatrudnia ponad 77 tys. osób, z czego ponad 33 tys. to przedstawiciele handlowi. Würth to również ponad 3,6 mln klientów. Zgodnie ze wstępnym rocznym sprawozdaniem finansowym, w 2018 r. Grupa Würth osiągnęła łączną sprzedaż na poziomie 13,6 mld EUR.