Projekt wnętrza bez wychodzenia z domu. Ruszył program #Projecthome

Aktualna sytuacja na rynku wymusza na przedsiębiorcach dostosowanie się do realiów nowej rzeczywistości. Firmy poszukują twórczych rozwiązań, aby sprostać oczekiwaniom konsumentów. Dobrym przykładem jest Ceramika Paradyż, która uruchomiła program #Projecthome pozwalający zaprojektować wymarzone wnętrze bez wychodzenia z domu.

Czas spędzany z rodziną w domu nie musi być nudny. Można poświęcić go na rozwijanie zainteresowań, wspólne posiłki, zabawę czy naukę. To także dobry moment, by wykonać remont pomieszczeń, które w tak trudnym czasie pełnią niejednokrotnie oazę spokoju. Mając na uwadze aktualne potrzeby rynku oraz ochronę zdrowia, Ceramika Paradyż wprowadziła udogodnienie umożliwiające zaprojektowanie łazienki czy kuchni bez wychodzenia z domu. Wystarczy wejść na dedykowaną stronę programu #Projecthome, wybrać z kalendarza dzień i godzinę konsultacji oraz dokonać opłaty, która będzie zwrócona w momencie zakupu płytek. Następnie wraz z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety preferencji, zostanie przesłany link do spotkania on-line, podczas którego projektantki firmy pomogą zaprojektować komfortową, funkcjonalną i klimatyczną przestrzeń.

„W ostatnich tygodniach nowy wirus zdominował nasze życie zawodowe, wymuszając w firmach optymalizację planów i działań. Zdając sobie z tego sprawę uruchomiliśmy program, który nie tylko wychodzi naprzeciw aktualnym oczekiwaniom rynku, ale także zapewnia bezpieczeństwo zarówno klientom jak i pracownikom firmy – mówi Monika Rabiej, kierownik projektu #Projecthome.

Program #Projecthome powiązany jest z promocją na produkty z oferty producenta. Więcej informacji oraz kalendarz zapisów on-line dostępny na https://www.paradyz.com/projecthome/

______________________________________________________________________________
Ceramika Paradyż to polska, rodzinna firma. Lider i wiodący producent płytek ceramicznych w kraju oraz wizytówka polskiego przemysłu na świecie. Od 31 lat napędza wzornictwo, tworząc i dostarczając Klientom w blisko 50 krajach innowacyjne produkty o unikatowym designie i najwyższej jakości. Firma jest laureatem najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie designu i gospodarki – m.in. Dobry Wzór 2018 dla kolekcji Esagon, iF Design 2017 za kolekcję Elanda/Elando oraz Red Dot Design Award 2016 dla kolekcji Trakt, a także Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP 2018 oraz Dorocznej Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2016. Ceramika Paradyż jest wieloletnim Mecenasem Łódź Design Festival, największego wydarzenia poświęconego wzornictwu w tej części Europy oraz współinicjatorem akcji na rzecz poprawy jakości i estetyki w przestrzeni miejskiej. Firma zatrudnia blisko 1500 pracowników, a jej zapleczem jest pięć nowoczesnych zakładów produkcyjnych oraz najnowocześniejszy, w pełni zautomatyzowany magazyn wysokiego składowania. Posiada trzy marki własne: Paradyż jako marka parasolowa z szeroką paletą kolekcji w różnych stylach i formatach, oraz dwie submarki – Paradyż My Way, dedykowana dla klientów poszukujących indywidualnych i nowatorskich rozwiązań wzorniczych, i Paradyż Classica (dawniej Kwadro Ceramika), skierowana do osób ceniących klasyczną elegancję w przystępnej cenie. Kolekcje produktowe Ceramiki Paradyż są komplementarne, oferując Klientom w wielu formatach płytki ścienne, podłogowe, klinkier, dekoracje szklane oraz elementy ozdobne.

Zapraszamy na www.paradyz.com oraz www.sklep.paradyz.com

KontaktPolub nas na Facebooku