Radisson Collection Hotel, Warsaw 
po niezwykłej renowacji

Spółka Radisson Hospitality AB, będąca częścią Radisson Hotel Group, ma przyjemność ogłosić otwarcie nowego hotelu z kategorii marek premium lifestyle, obejmujących najbardziej wyjątkowe obiekty w grupie. Radisson Collection Hotel, Warsaw znajduje się w sercu polskiej stolicy, a dzięki nowej aranżacji wnętrz 
i wprowadzonym udogodnieniom, będzie oferować gościom wyjątkowe doświadczenia w podróży.

 

W związku z modernizacją i rebrandingiem, w dawnym obiekcie marki Radisson Blu zaszły spore zmiany. 
W obecnym Radisson Collection Hotel, Warsaw znajduje się 311 pokoi i apartamentów, całkowicie odnowione nowoczesne lobby, bar i otwarte, ogólnodostępne przestrzenie – a także nowa restauracja.

– Warszawa to dynamiczne biznesowe miasto, tętniące życiem i z różnorodne, dlatego jesteśmy niezmiernie dumni z naszego debiutu tej marki w Polsce. W bardzo krótkim czasie dokonaliśmy ogromnej transformacji hotelu, pokoje dla gości i przestrzenie publiczne zostały całkowicie przeprojektowane. Renowacja i rebranding stanowią ważne kroki w kierunku dalszego rozwoju naszych obiektów, zgodnie ze strategią marki Radisson Hotel Group. 
Z przyjemnością powitamy gości biznesowych i turystów z całego w naszym nowym hotelu – podsumowuje Yilmaz Yildirimlar, Starszy Wiceprezes na Europę Środkową i Południową w Radisson Hotel Group.

Zmiany w projekcie wnętrz hotelu wynikają ze stylu marki Radisson Collection. Charakter każdego obiektu tej marki nawiązuje do danej lokalizacji i jest przykładem przestrzeni współczesnego życia, na którą składa się nowoczesny wystrój i oferta wyjątkowych doświadczeń. Nowe lobby zostało odnowione w ten sposób, aby można je było swobodnie dostosować do potrzeb różnych użytkowników. Zarówno miejsca pracy, bar, restauracja, jak 
i strefy wspólne to przestrzeń, w której goście będą się z pewnością bardzo dobrze czuć.

 

Wszystkie pokoje i apartamenty zostały poddane gruntownej renowacji w duchu filozofii Radisson Collection. Goście będą mogli wybrać nocleg w apartamencie z romantycznym widokiem na miasto albo skorzystać z bogatej oferty hotelu lub różnorodnych atrakcji miasta. W hotelu będą działały trzy restauracje: dzienna, w której będą podawane śniadania, restauracja Essence typu fine dining oraz lounge bar The Spot położony w otwartej przestrzeni połączonej z tarasem.

Hotel jest idealnym miejscem na spotkania, konferencje, kameralne imprezy towarzyskie, a także niezapomniane wesela. Do dyspozycji jest 8 sal konferencyjnych o powierzchni ponad 590 mkw. Największa z nich, o pow. 346 mkw jest w stanie pomieścić do 400 osób w ustawieniu teatralnym. O wyjątkową obsługę i szczegóły wydarzeń zadba profesjonalny zespół managerów.

 

Zarządzanie Radisson Collection Hotel, Warsaw objął Marco Eichhorn, doświadczony hotelarz z ponad 20-letnim stażem w branży. Do Radisson Hotel Group dołączył w 1997 r., pracując najpierw w Radisson Blu Hotel Hamburg, 
a następnie w hotelach grupy w Wielkiej Brytanii, RPA i Chorwacji. W 2013 r. po raz pierwszy objął stanowisko dyrektora generalnego w Astrachaniu w Rosji, a następnie w rosyjskim kurorcie nad Morzem Czarnym i ośrodku Radisson Resort & Residences Moskwa Zavidovo. Kierował także zespołem Radisson Blu Hotel Belorusskaya 
w Moskwie oraz Park Inn by Radisson w Bukareszcie. Jest ceniony za swój dynamiczny styl zarządzania, 
a przebieg jego kariery to doskonały przykład udanej promocji talentu w strukturach Radisson Hotel Group.

– Stolica Polski zachwyca swoją historią i przyciągającą wzrok architekturą. Czekamy już na pierwszych gości, aby im zaoferować niezapomniany pobyt w tym mieście, w naszych nowych, pięknych wnętrzach. Jako Dyrektor Generalny hotelu zamierzam wykorzystywać wiedzę, jaką zdobyłem pracując na innych rynkach i liczę na udaną współpracę z moim nowym, pełnym zapału zespołem – podsumowuje Marco Eichhorn, Dyrektor Generalny Radisson Collection Hotel, Warsaw.

 

Radisson Collection Hotel, Warsaw jest położony w warszawskiej dzielnicy biznesowej, w pobliżu Centrum Finansowego i przyciągającego wzrok wieżowca Ronda ONZ – co czyni go idealną bazą wypadową na różnego rodzaju spotkania. Turyści znajdą w okolicy wiele zabytków, np. historyczny teren dawnego getta żydowskiego oraz rozrywkę i atrakcje kulturalne, np. Teatr Muzyczny Roma.

Hotel jest dobrze skomunikowany. Lotnisko Chopina jest oddalone zaledwie o 25 minut, a od niedawno wyremontowanego Dworca Centralnego dzieli go tylko 1 km. Takie położenie zapewnia wygodny dojazd do innych polskich miast, a także do głównych ośrodków biznesowych w Europie, takich jak Berlin, Paryż, Londyn czy Rzym.

– Ta duża renowacja została zrealizowana zgodnie z założeniami biznesplanu oraz według harmonogramu 
i jesteśmy zachwyceni rezultatem. Nowo wyremontowany Radisson Collection Hotel, Warsaw to nowoczesny obiekt, który zaspokoi zapotrzebowanie na wysokiej klasy zakwaterowanie dla rosnącej liczby osób podróżujących służbowo i turystów w Warszawie – komentuje James Pennington, Dyrektor w firmie Europa Capital, inwestor hotelu.

Więcej informacji można znaleźć pod tym linkiem: https://www.radissoncollection.com/en/hotel-warsaw

 

O RADISSON COLLECTION
Radisson Collection™ to grupa wyjątkowych hoteli z kategorii premium lifestyle położonych w unikatowych miejscach na świecie. Każdy hotel oddaje charakter miasta, w którym się znajduje. Poprzez nowoczesny design i dostęp do wyjątkowych doświadczeń (restauracje, fitness, kompleksowe usługi wellness), zapewnia on najlepszą przestrzeń współczesnego życia. Hotele Radisson Collection są projektowane z uwzględnieniem potrzeb gości oraz lokalnych mieszkańców. Na panującą 
w nich atmosferę mają wpływ zarówno odwiedzający, jak i pracownicy. Są one położone w prestiżowych dzielnicach, 
w pobliżu najważniejszych atrakcji miasta. Goście oraz partnerzy biznesowi mogą wzbogacić swoje doświadczenia, biorąc udział w międzynarodowym programie lojalnościowym Radisson Rewards™, oferującym wyjątkowe korzyści i nagrody.

Radisson Collection jest częścią Grupy Hotelowej Radisson™, do której należą także Radisson Blu®, Radisson®, Radisson RED®, Park Plaza®, Park Inn® by Radisson, Country Inn & Suites® by Radisson oraz prizeotel.

Rezerwacje oraz więcej informacji: www.radissoncollection.com
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/radissoncollection/
Instagram: https://www.instagram.com/radissoncollection/
Facebook: https://www.facebook.com/radissoncollection

O RADISSON HOTEL GROUP
Radisson Hotel Group™ to jedna z największych grup hotelowych na świecie, posiadająca osiem rozpoznawalnych marek hotelowych, ponad 1400 hoteli w różnych zakątkach świata, zarówno czynnych, jak i w przygotowaniu. W portfolio Radisson Hotel Group znajdują się: Radisson Collection™, Radisson Blu®, Radisson®, Radisson RED®, Park Plaza®, Park Inn® by Radisson, Country Inn & Suites® by Radisson oraz prizeotel.

Radisson Rewards™ to międzynarodowy program lojalnościowy, który zapewnia unikalne, zaprojektowane na miarę rozwiązania, dzięki którym goście mogą cieszyć się wyjątkowymi chwilami. Radisson Rewards oferuje gościom, organizatorom spotkań, agentom turystycznym i partnerom biznesowym korzyści w zamian za ich lojalność.

Radisson Meetings stawia w swoich działaniach przede wszystkim na ludzi i traktuje każde spotkanie czy wydarzenie jako coś więcej niż tylko datę w kalendarzu. Radisson Meetings opiera się na trzech kluczowych celach: Indywidualne Podejście, Profesjonalizm oraz Niezapomniane chwile, które realizujemy dzięki spersonalizowanym usługom i dostarczaniu gościom udanych i wyjątkowych doświadczeń.

Na całym świecie, ponad 95 000 osób pracuje w strukturach Radisson Hotel Group oraz w należących do niej hotelach.

Więcej informacji:
www.radissonhospitalityab.com/media/news-releases
www.radissonhotelgroup.com/media

Lub odwiedź nasze strony:
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/radisson-hotel-group/
Instagram (Employees): https://www.instagram.com/radissonmoments/
Instagram (Hotels): https://www.instagram.com/radissonhotels/

KontaktPolub nas na FacebookuSklepy firmDodaj ogłoszenieWyszukiwarka firm