RADISSON COLLECTION PLANUJE W WARSZAWIE SWÓJ POLSKI DEBIUT

Radisson Hotel Group (RHG), jedna z największych i najbardziej dynamicznych grup hotelowych na świecie ma przyjemność ogłosić wprowadzenie swojej wyjątkowej marki Radisson Collection do stolicy Polski. Budynek Radisson Collection Hotel, Warsaw przechodzi właśnie ogromną przemianę i już wkrótce, po ponownym otwarciu w maju 2019 r., dołączy do portfolio wyjątkowych obiektów w kategorii premium lifestyle należących do RHG.

Hotele Radisson Collection to obiekty, które łączy położenie w wyjątkowych miejscach na świecie. Reprezentują one wachlarz wspaniałych nieruchomości w najlepszych lokalizacjach. W modernizację i rebranding istniejącego obecnie hotelu Radisson Blu został zainwestowany duży kapitał. Dzięki nowemu, wyjątkowemu wystrojowi wnętrz i dostępnym usługom, a także profesjonalnej obsłudze, Radisson Collection Hotel, Warsaw będzie oferował gościom doświadczenia na najwyższym poziomie.

– Położony w samym centrum miasta obiekt staje się częścią wyselekcjonowanej grupy 25 hoteli, które dołączyły do sieci Radisson Collection od zeszłego roku. Chcielibyśmy wyrazić wdzięczność partnerom z firmy Europa Capital, za okazanie zaufania naszej firmie i markom – mówi Elie Younes, wiceprezes i dyrektor ds. rozwoju 
w Radisson Hotel Group.

 

Nowy warszawski hotel będzie oferował 311 pokoi i apartamentów. Lobby, pokoje oraz przestrzenie wspólne, 
w tym restauracja, zostaną w dużej mierze zmodernizowane, dzięki czemu we wnętrzach zagości duch nowej marki.

– Nabycie przez nas i naszego partnera, WX Management Services, budynku Radisson Blu Hotel w 2017 roku jest elementem naszej strategii zarządzania aktywami. Cieszymy się z możliwości rozpoczęcia tego kompleksowego remontu, dzięki któremu Warszawa zyska nowy pięciogwiazdkowy hotel w samym sercu miasta. Stolica Polski jest miejscem często odwiedzanym przez osoby podróżujące biznesowo, a także przez coraz większą liczbę turystów. Dzięki współpracy z Radisson Hotel Group, chcielibyśmy stworzyć nowoczesny, dopasowany do ich potrzeb hotel, który jednocześnie będzie odzwierciedlać dynamizm tej metropolii – stwierdza James Pennington, dyrektor w Europa Capital.

Kluczową cechą każdego hotelu tej sieci jest znakomity poziom usług, jakich mogą oczekiwać goście w trakcie pobytu – w Radisson Collection Hotel, Warsaw nie będzie inaczej. O wysoką jakość doświadczeń zadbają pracownicy, zapewniając obsługę 24/7 oraz managerowie dostępni w ciągu dnia. Osobom podróżującym 
w interesach hotel zapewni wyjątkowe przestrzenie spotkań i wydarzeń w salach, które mogą pomieścić ponad 400 osób.

 

Radisson Collection Hotel, Warsaw jest położony w biznesowej dzielnicy, w pobliżu budynku Warsaw Financial Center i przyciągającego wzrok wieżowca Rondo ONZ, dzięki czemu jest on idealną bazą wypadową na spotkania. W pobliżu znajduje się wiele atrakcji historycznych i kulturalnych, w tym teren byłego getta żydowskiego czy teatr Roma – oba w promieniu 2 km od hotelu. Hotel jest otoczony siecią różnych środków transportu. Lotnisko Chopina jest oddalone o 25 minut, a od niedawno wyremontowanego Dworca Centralnego dzieli go zaledwie 1 km. Takie położenie zapewnia wygodny dojazd do innych polskich miast, a także do głównych ośrodków biznesowych w Europie, takich jak Berlin, Paryż, Londyn czy Rzym.

 

Radisson Collection Hotel, Warsaw będzie obsługiwany przez Radisson Hospitality AB w ramach umowy międzynarodowej.

O RADISSON COLLECTION
Radisson Collection™ to grupa wyjątkowych hoteli z kategorii premium lifestyle położonych w unikatowych miejscach na świecie. Każdy hotel oddaje charakter miasta, w którym się znajduje. Poprzez nowoczesny design i dostęp do wyjątkowych doświadczeń (restauracje, fitness, kompleksowe usługi wellness), zapewnia on najlepszą przestrzeń współczesnego życia. Hotele Radisson Collection są projektowane z uwzględnieniem potrzeb gości oraz lokalnych mieszkańców. Na panującą 
w nich atmosferę mają wpływ zarówno odwiedzający, jak i pracownicy. Są one położone w prestiżowych dzielnicach, 
w pobliżu najważniejszych atrakcji miasta. Goście oraz partnerzy biznesowi mogą wzbogacić swoje doświadczenia, biorąc udział w międzynarodowym programie lojalnościowym Radisson Rewards™, oferującym wyjątkowe korzyści i nagrody.

Radisson Collection jest częścią Grupy Hotelowej Radisson™, do której należą także Radisson Blu®, Radisson®, Radisson RED®, Park Plaza®, Park Inn® by Radisson, Country Inn & Suites® by Radisson oraz prizeotel.

Rezerwacje oraz więcej informacji: www.radissoncollection.com
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/radissoncollection/
Instagram: https://www.instagram.com/radissoncollection/
Facebook: https://www.facebook.com/radissoncollection

 

O RADISSON HOTEL GROUP
Radisson Hotel Group™ to jedna z największych grup hotelowych na świecie, posiadająca osiem rozpoznawalnych marek hotelowych, ponad 1400 hoteli w różnych zakątkach świata, zarówno czynnych, jak i w przygotowaniu. W portfolio Radisson Hotel Group znajdują się: Radisson Collection™, Radisson Blu®, Radisson®, Radisson RED®, Park Plaza®, Park Inn® by Radisson, Country Inn & Suites® by Radisson oraz prizeotel.

Radisson Rewards™ to międzynarodowy program lojalnościowy, który zapewnia unikalne, zaprojektowane na miarę rozwiązania, dzięki którym goście mogą cieszyć się wyjątkowymi chwilami. Radisson Rewards oferuje gościom, organizatorom spotkań, agentom turystycznym i partnerom biznesowym korzyści w zamian za ich lojalność.

Radisson Meetings stawia w swoich działaniach przede wszystkim na ludzi i traktuje każde spotkanie czy wydarzenie jako coś więcej niż tylko datę w kalendarzu. Radisson Meetings opiera się na trzech kluczowych celach: Indywidualne Podejście, Profesjonalizm oraz Niezapomniane chwile, które realizujemy dzięki spersonalizowanym usługom i dostarczaniu gościom udanych i wyjątkowych doświadczeń.

Na całym świecie, ponad 95 000 osób pracuje w strukturach Radisson Hotel Group oraz w należących do niej hotelach.

 

Więcej informacji:
www.radissonhospitalityab.com/media/news-releases
www.radissonhotelgroup.com/media

Lub odwiedź nasze strony:
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/radisson-hotel-group/
Instagram (Employees): https://www.instagram.com/radissonmoments/
Instagram (Hotels): https://www.instagram.com/radissonhotels/
Twitter: https://twitter.com/radissonhotels
Facebook: https://www.facebook.com/radissonhotels
YouTube: https://www.youtube.com/radissonhotelgroup

KontaktPolub nas na FacebookuSklepy firmDodaj ogłoszenieWyszukiwarka firm