Red Bull wraca do Havas Media

Agencja Havas Media zwyciężyła w regionalnym przetargu na obsługę mediową marki Red Bull.

Agencja Havas Media zwyciężyła w przetargu na kompleksowe planowanie i zakup mediów marki Red Bull. Przetarg prowadzony był regionalnie i obejmował obsługę mediową na dziewięciu rynkach regionu CEE/CIS i krajów bałtyckich. Po dokładnym przeanalizowaniu wszystkich ofert, przedstawiciele Red Bull zdecydowali się na kontynuację współpracy na rynku litewskim, łotewskim i estońskim oraz rozpoczęcie jej na kolejnych sześciu – w Polsce, Bułgarii, Grecji, Gruzji, Azerbejdżanie i Kazachstanie.

Za prowadzenie przetargu odpowiedzialny był polski oddział Havas Media i Renata Wasiak-Sosnowska, CEO Havas Media. Klienta obsługiwać będzie zespół Beaty Orkwiszewskiej, Business Unit Managing Partner w Havas Media.

Obsługa mediowa Red Bull przez Havas Media rozpoczęła się w 2007 r. i trwała nieprzerwanie do grudnia 2019 r. Dzięki wygranej Red Bull wraca do Havas Media po blisko dwóch latach, a współpraca obejmie kompleksowe planowanie, optymalizację i zakup wszystkich mediów.

Havas Media Group – Make a meaningful difference to brands, business and people.

Agencja mediowa specjalizująca się w tworzeniu strategii komunikacji marek w oparciu o filozofię Meaningful Brands. W jej skład wchodzą niezależne podmioty – Havas Media, Arena Media i Fullsix Media, wspierane przez wyspecjalizowane jednostki: Ecselis (agencja multichannel performance realizująca cele biznesowe marek), DBI (data driven marketing), LuxHub (komunikacja marek luksusowych i premium) oraz Socialyse (social media i content marketing). W ramach grupy działa także Havas E-Commerce oraz dział badań i strategii Havas Intelligence. Od 2013 roku polskim oddziałem Havas Media Group zarządza Małgorzata Węgierek.