Rezydencja Niechorze z pozwoleniem na użytkowanie

Kompleks nowoczesnych apartamentów położonych przy plaży we wschodniej części Niechorza uzyskał pozwolenie na użytkowanie. W lokalach trwają ostatnie już prace wykończeniowe w oparciu o trzy pakiety wyposażenia: Classic, Modern Loft oraz Eco Boho. Przekazanie kluczy klientom planowane jest na maj tego roku.

Rezydencja Niechorze znajduje się w jednej z najbardziej malowniczych części Wybrzeża Trzebiatowskiego. Na kameralnej działce, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie piaszczystej plaży i otoczonej przyrodą, powstaje 89 luksusowych apartamentów o zróżnicowanej powierzchni – od 22 do 140 m kw. To pierwszy etap inwestycji realizowanej przez doświadczonego dewelopera – Grupę Multico. W ramach kolejnych etapów powstanie m.in. całoroczny basen, strefy rekreacyjne oraz restauracje.

– Nasi klienci otrzymają w pełni wyposażone, wykończone „pod klucz” w najwyższym standardzie i gotowe do zamieszkania apartamenty. Dzięki ofercie trzech zróżnicowanych stylów każdy lokal będzie dostosowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów. Pakiet Classic pozwala nam oferować coś dla wielbicieli klasycznej elegancji, pakiet Modern Loft dedykujemy tym, którzy cenią prostotę nowoczesnych wnętrz, zaś pakiet Eco Boho przeznaczony jest dla miłośników natury i związanych z nią detali – przekonuje Małgorzata Rożek, która zarządza inwestycją w Grupie Multico.

Polskie kurorty przyciągają coraz więcej gości, szukających nie tylko kontaktu z przyrodą, ale też bezpiecznej lokaty kapitału. Dla jednych inwestorów zakup własnego apartamentu to szansa na łączenie odpoczynku z pracą zdalną, dla innych – pomysł na dodatkowy zarobek w rosnącym segmencie branży turystycznej. Dodatkową motywacją są oczywiście niskie stopy procentowe, przez które wielu Polaków traci wiarę w sens oszczędzania na lokatach.

– Harmonogram inwestycji zaplanowaliśmy tak, aby klienci mogli w maksymalnym stopniu wykorzystać zbliżający się sezon letni. Jeśli zatem nasi klienci kupili lokale w Rezydencji Niechorze na własne potrzeby, jeszcze w te wakacje będą mogli w elastyczny i bezpieczny sposób cieszyć się letnim wypoczynkiem lub pracować zdalnie. Oczywiście wielu inwestorów będzie też chciało zarabiać na wynajmie. Oferujemy im dostosowane do indywidualnych potrzeb pakiety wsparcia w zarządzaniu lokalem, pozyskiwaniu gości, obsługi rezerwacji oraz codziennej trosce o nieruchomość – dodaje Małgorzata Rożek.

Generalnym wykonawcą pierwszego etapu inwestycji jest FB Antczak. Łączna powierzchnia użytkowa lokali, wraz z garażem podziemnym, wynosi ponad 8 tys. m kw. Cały kompleks został wyposażony w panele fotowoltaiczne, które – dzięki dużej ekspozycji na słońce – będą w maksymalnym stopniu zapewniały mieszkańcom apartamentów i ich gościom naturalną zieloną energię.

Więcej informacji o inwestycji:

www.rezydencjaniechorze.pl

Translate »