Salon GUESS w Galerii Warmińskiej

W Galerii Warmińskiej rozpoczął działalność pierwszy w północno-wschodniej Polsce salon GUESS. Urządzony w subtelnym stylu salon tej marki poszerza i uzupełnia dotychczasową ofertę tego centrum handlowego.

Salon Guess w Galerii Warmińskiej jest dla klientów dogodnie położony w pobliżu windy panoramicznej na pierwszym piętrze. W sąsiedztwie działają salony Solar i Deni Cler. „Salon został zaprojektowany tak, aby łączyć ze sobą szyk i nowoczesny styl glamour, jednocześnie tworząc miłą, sprzyjającą zakupom atmosferę.  Minimalistyczny design pomaga skupić się na produkcie, a zmysłowe zdjęcia z kampanii tworzą niepowtarzalny, swoisty dla marki Guess, klimat” – powiedziała Retail Director CFE Guess Poland Marta Żuk.

Salon Guess w Galerii Warmińskiej jest pierwszym salonem tej marki zlokalizowanym w Polsce północno-wschodniej i tym samym 62. salonem regularnym w kraju. Salon zajmuje 247 m2 i oferuje odzież, akcesoria, obuwie, zegarki, biżuterię i okulary zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

„W naszym centrum handlowym działają już salony, które są jedynymi butikami danych marek w północno-wschodniej Polsce. Dołączenie do tego grona marki Guess poszerza kolekcję unikatowych butików działających w Galerii Warmińskiej i w znacznym stopniu podnosi atrakcyjność zakupową naszego centrum handlowego” – powiedział Tomasz Górski, Retail Asset Manager.

Założona w 1981 r. marka Guess rozpoczęła swoją działalność jako producent jeansów i od tamtego czasu z powodzeniem stała się rozpoznawalną na całym świecie marką lifestylową. Guess Inc. projektuje, sprzedaje, dystrybuuje i licencjonuje współczesne kolekcje lifestylowe odzieży, denimu, torebek, zegarków, obuwia i innych powiązanych artykułów. Produkty Guess są dystrybuowane za pośrednictwem sklepów firmowych Guess, jak również w renomowanych domach handlowych i sklepach odzieżowych na całym świecie.

Galeria Warmińska jest największym centrum handlowym w woj. warmińsko-mazurskim. Jest dogodnie położona pomiędzy centrum a dzielnicą Nagórki w Olsztynie, w zagłębiu handlowym miasta. Ma dogodne połączenie z każdą dzielnicą Olsztyna. Działa tu wiele znanych i cenionych w kraju i na świecie marek (wiele butików ma tu jedyne sklepy w regionie), kino, kawiarnie, restauracje, klub fitness, salon zabaw dla dzieci, a nawet amfiteatr! Galeria jest przyjazna mamom i małym dzieciom.