Sieć SPAR otworzyła sklepy w Gdyni i Płocku

W Polsce jest już ponad 200 placówek SPAR

Sieć sklepów SPAR 16 czerwca br. otworzyła dwie kolejne placówki pod szyldem EUROSPAR. Nowe sklepy zlokalizowane są w Gdyni, w Galerii Handlowej Klif oraz w Płocku, w Centrum Handlowym Atrium Mosty. Klienci placówki w Gdyni mogą korzystać z 1933m² sali sprzedaży, a w Płocku ma ona wielkość 1818m². Lokalna społeczność może także skorzystać z usługi zakupów online na stronie www.e-spar.com.pl z dowozem do domu ze sklepów. Nowe placówki powstały w wyniku dynamicznego procesu rebrandingu sieci delikatesów Piotr i Paweł.
“Nowe sklepy w formacie EUROSPAR w Gdyni i Płocku zaprojektowaliśmy zgodnie z najwyższymi standardami Grupy SPAR i z troską o zadowolenie naszych klientów. W nowych placówkach znajdują się m.in.: strefa ze świeżym pieczywem, cukiernia, lada z wędlinami, mięsem, rybami i daniami gotowymi, lodówki z nabiałem oraz świeże warzywa i owoce – od sprawdzonych producentów naszej sieci. Mamy świetne produkty marki własnej w atrakcyjnych cenach, które zainteresują także wielbicieli produktów EKO i BIO. Sieć sklepów SPAR rozrasta się bardzo dynamicznie zarówno w dużych, jak i tych mniejszych miastach. Bez względu na to, gdzie otwieramy sklep, zawsze najważniejsze dla nas jest, by być blisko lokalnych społeczności” – powiedział Rob Philipson, członek zarządu SPAR Group.
Więcej informacji na stronie www.spar.com.pl

The SPAR Group Ltd. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu w RPA. W latach 60. firma stała się wyłącznym master franczyzodawcą SPAR w Republice Południowej Afryki. Obecnie The SPAR Group Ltd. działa również w innych krajach afrykańskich, w tym w Angoli, Zambii, Botswanie, Namibii, Mozambiku, Malawi, Lesotho, Suazi. Firma działa również w Irlandii, południowo-zachodniej Anglii, Szwajcarii i na Sri Lance.

KontaktPolub nas na Facebooku