Sklep zoologiczny Aligator w Galerii Warmińskiej

W olsztyńskiej Galerii Warmińskiej pod koniec ubiegłego roku rozpoczął działalność pierwszy w tym centrum handlowym sklep zoologiczny – Aligator. Można w nim kupić zarówno zwierzęta, jak też akcesoria i karmy dla pupili.

Aligator to sieć sklepów zoologicznych, których obecnie jest w kraju osiem. Sklep w Galerii Warmińskiej jest trzecim tej sieci otwartym w Olsztynie. Aligator mieści się na poziomie 1. i zajmuje powierzchnię 75,05 m2. Sąsiaduje z salonami Coffret i Regatta.

Aligator oferuje zarówno zwierzęta (od rybek akwariowych, przez drobne gryzonie, gady i ptaki), jak i wszystko to, co pupilom mieszkającym w domu jest niezbędne do życia: od posłań i klatek, przez smycze, szelki, obroże – po najbardziej wyspecjalizowane karmy suche i mokre.

Sklepy zoologiczne dla wielu osób są tak samo potrzebne jak apteki czy drogerie. Coraz więcej ludzi ma zwierzęta w domu i dba o nie z największą starannością, kupując co kilka dni świeżą karmę, przekąski czy zabawki. Dlatego bardzo się cieszymy, że sklep zoologiczny wzbogacił ofertę handlową Galerii Warmińskiej” – mówi Tomasz Górski, Retail Asset Manager.

Miłośnicy zwierząt mogą w Aligatorze uzyskać także cenne porady i wskazówki dotyczące ich utrzymania i pielęgnacji, ponieważ kadra sklepu to prawdziwi pasjonaci.

Jesteśmy centrum przyjaznym zwierzętom. Prowadzimy kampanię pod hasłem „Zakupy na 6 łap”, a to oznacza, że na pasaż Galerii Warmińskiej i do wybranych sklepów można wchodzić z pupilami. Pamiętajmy jednak, by były one zawsze na smyczy czy na rękach właścicieli, aby nie stanowiły zagrożenia dla osób postronnych” – mówi Natalia Tur, Regional Marketing Manager.

Galeria Warmińska to największy obiekt handlowo-rozrywkowy w woj. warmińsko-mazurskim, który przyciąga odwiedzających niezwykłą atmosferą oraz bogatą ofertą. Na powierzchni 42 tys. mkw. GLA znajduje się 170 salonów renomowanych polskich i zagranicznych sieci, m.in. TK MAXX, Zara, Reserved, Smyk, Martes Sport, Carry, Bershka czy Pull&Bear. Portfolio galerii uzupełniają: market elektroniczny RTV Euro AGD, drogerie, Rossmann i Hebe, 9-cio salowe Multikino oraz Fitness Club Kinetic. Właścicielem obiektu jest NEPI Rockcastle.