Skoda Enayq. Jak można wypoasżyć wnętrze?

Model Enyaq iV jest dla Skody tym samym, czym ID.3 dla Volkswagena. To nowy krok w rozwoju i próba wejścia na ciągle rozwijający się rynek samochodów elektrycznych. Skoda przestawia szczegółowe informacje o wnętrzu nowości na prąd.

Model Enyaq iV jest dla Skody tym samym, czym ID.3 dla Volkswagena. To nowy krok w rozwoju i próba wejścia na ciągle rozwijający się rynek samochodów elektrycznych. Skoda przestawia szczegółowe informacje o wnętrzu nowości na prąd. Fot. Skoda

Wraz z modelem ENYAQ iV pojawiło się kilka opcji indywidualnego wyboru stylu pojazdu – Design Selections. Są one inspirowane nowoczesnym wnętrzarstwem znanym ze współczesnych mieszkań. Poszczególne opcje Design Selections różnią się między sobą m.in. tapicerką, elementami ozdobnymi, deską rozdzielczą, użytymi materiałami oraz wyglądem dywaników, konsoli środkowej i oświetlenia wnętrza.

Podstawowy model ENYAQ 50 iV oferuje minimalistyczną opcję Studio. Opcja Loft dostępna w standardzie w wersji ENYAQ 60 iV jest zainspirowana nowoczesnymi mieszkaniami młodych rodzin. Dwupoziomową deskę rozdzielczą wykończono dwoma kolorami. Inne opcje Design Selections dostępne są w wyposażeniu dodatkowym. Lodge reprezentuje zrównoważony charakter i innowację, Lounge to jakość i ekskluzywność, a Suite i ecoSuite oferują luksusowe detale. W wersji ENYAQ RS iV opcja RS Lounge podkreśla sportowy charakter pojazdu, z kolei opcja RS Suite zachwyca elegancją.

Tapicerka w opcji Lodge wykonana jest w 40% z certyfikowanej wełny, spełniającej wymogi firmy Woolmark. Znak Wool Blend Performance jest zastrzeżony dla produktów mających w swoim składzie od 30% do 49,9% certyfikowanej wełny. Pozostałe 60% to poliester pochodzący z recyklingowanych butelek PET. Jak podkreślił Weber, unikatowa tkanina sprawia, że podróżowanie modelem ENYAQ iV staje się jeszcze większą przyjemnością.

Obicia foteli mają przyjemną fakturę i mają zapewnić komfortową temperaturę. Skórzana tapicerka w odcieniu koniaku dostępna w opcji ecoSuite Design Selection jest wytwarzana w zrównoważony sposób. Skórę użytą do jej produkcji garbuje się przy pomocy wyciągów z liści oliwnych.

Źródło: motofakty.pl

 

Translate »