Tom Tailor promuje dwa nowe zapachy

W piątek wystartowała najnowsza kampania promująca dwa nowe zapachy Tom Tailor Woman i Tom Tailor Man. Za planowanie i zakup mediów odpowiedzialna jest agencja mediowa Havas Media.

Marka Tom Tailor w najnowszej kampanii promuje dwie nowości – zapach dla kobiet i mężczyzn Tom Tailor Woman i Tom Tailor Man. Kampania, w której udział biorą influencerzy, podzielona jest na dwa etapy. Pierwszy z nich pod hasłem „magia zapachów jesienią” ma pokazywać energetyczną markę w kontraście do szarej jesieni, drugi natomiast rozpocznie się 2 grudnia i będzie nawiązywać do świątecznych zakupów prezentowych.

W piątek wystartowała pierwsza część kampanii, która skupia się na działaniach programmatic, a od dziś rusza kampania display kierująca do zakupów w Rossmannie. Ponadto, w kampanii wykorzystane będą artykuły sponsorowane oraz współpraca z macro i mikro influencerami. Koniec kampanii planowany jest na 20 grudnia. Za kreację, planowanie i zakup mediów odpowiada agencja mediowa Havas Media.

Havas Media Group – Make a meaningful difference to brands, business and people.

Agencja mediowa specjalizująca się w tworzeniu strategii komunikacji marek w oparciu o filozofię Meaningful Brands. W jej skład wchodzą niezależne podmioty – Havas Media, Arena Media i Fullsix Media, wspierane przez wyspecjalizowane jednostki: Ecselis (agencja multichannel performance realizująca cele biznesowe marek), DBI (data driven marketing), LuxHub (komunikacja marek luksusowych i premium) oraz Socialyse (social media i content marketing). W ramach grupy działa także dział badań i strategii Havas Intelligence. Od 2013 roku polskim oddziałem Havas Media Group zarządza Małgorzata Węgierek.