W Święta w domu wszystko jest w porządku: Vileda prowadzi kampanię reklamową mopa obrotowego TURBO

Czy przedświąteczne porządki muszą być męczące i zabierać tak dużo czasu? Nie, kiedy Twoim pomocnikiem jest mop obrotowy Vileda TURBO, który sprawia, że mycie podłóg odbywa się bez użycia siły. Produkt od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród użytkowników, a jego działanie można zobaczyć w najnowszym spocie marki Vileda. Reklama będzie emitowana w ogólnopolskiej telewizji aż ponad 5 tygodni.

Spot reklamowy pokazuje, że zaawanasowane technologicznie produkty marki Vileda są funkcjonalne i łatwe w użytkowaniu. Dzięki temu doskonale sprawdzają się podczas codziennego sprzątania, np. po naszych zwierzakach. Zestaw sprzątający TURBO to mop i wiadro z obrotowym systemem, który doskonale odsącza i sprawia, że czyszczenie podłóg odbywa się bez wysiłku. Wiadro do mopa TURBO ma wyprofilowany otwór, dzięki któremu w prosty sposób wylejesz wodę, bez ryzyka jej rozlania i nadwyrężenia pleców. Z kolei poziomy i zintegrowany uchwyt ułatwi Ci jego przenoszenie.

Działania reklamowe pod hasłem „W domu wszystko jest w porządku” obejmują telewizję i Internet. Emisja spotu reklamowego, w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, rozpoczęła się 26 listopada i potrwa aż do 31 grudnia br. Przekaz wzmacniają także działania w Social Media, PR oraz w punktach sprzedaży. Sprzedaż w e-commerce wspiera reklama digitalowa, w ramach kampanii na platformie Allegro i działania remarketingowe.

Vileda od lat stara się być niezawodnym partnerem w utrzymaniu czystości w domu. Dostarcza rozwiązania przynoszące użytkownikowi istotne zmiany, takie jak: wygoda, minimalizowanie wysiłku, jakość oraz trwałość produktów. Słowem – produkty Viledy pomagają oszczędzać wysiłek i czas, tak aby codzienne życie było po prostu łatwiejsze, a przedświąteczne porządki szybsze i skuteczniejsze.

Spot reklamowy:  

Więcej informacji:  www.vileda.pl