Wernisaż prac Piotra Wróbla na 50. piętrze ZŁOTEJ 44

We wtorek 15 czerwca w apartamentowcu ZŁOTA 44 odbył się wernisaż wystawy prac Piotra Wróbla „Wróbel na dachu”. Artysta, mieszkaniec ZŁOTEJ 44, przez ostatnie lata tworzył na 52. piętrze apartamentowca w penthousie – najwyżej położonej w Europie pracowni. W tej przestrzeni oferującej panoramiczny widok Piotr Wróbel odtworzył w swoich pracach stan faktyczny zmieniającego się miasta, z każdej strony świata. Ta pełna sentymentu artystyczna podróż miała swój finał na 50. piętrze ZŁOTEJ 44, gdzie podziwiano zbiór około dwudziestu prac artysty. 

Wernisaż odbył się w towarzystwie mieszkańców i przyjaciół ZŁOTEJ 44 i Piotra Wróbla, którzy wzięli udział w licytacji obrazu. Wylicytowana kwota dwudziestu sześciu tysięcy złotych zasiliła konto fundacji Kuby Błaszczykowskiego „Ludzki Gest”. Głównym celem fundacji jest pomoc w realizacji świadczeń związanych z poprawą życia dzieci chorych i uzdolnionych. Fundacja pozyskuje fundusze na leczenie, rehabilitację, pomoc socjalną i rozwój talentów młodych ludzi. 

Możliwe jest wciąż wzięcie udziału w licytacji obrazu Piotra Wróbla „Przeszłość i światło przyszłości”, który przedstawia nostalgiczny portret kobiety. Aukcja odbywa się online w Mazowieckim Domu Aukcyjnym. 

Aukcje „Przeszłość i światło przyszłości”, technika mieszana, 200 x 150 cm:

https://mazowieckidomaukcyjny.pl/shop/v-kolekcjonerska-aukcja-sztuki/14-piotr-wrobel-przeszlosc-i-swiatlo-przyszlosci-2021/

https://mazowieckidomaukcyjny.pl/kategoria-produktu/v-kolekcjonerska-aukcja-sztuki/page/2/ 

Więcej o ZŁOTA 44

Inwestorami apartamentowca ZŁOTA 44 są fundusz inwestycyjny zarządzany przez AMSTAR, który nabywa, realizuje i zarządza nieruchomościami na wybranych rynkach w Europie, USA oraz innych krajach na całym świecie, oraz BBI Development SA – spółka deweloperska notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. 

Więcej informacji na http://www.zlota44.com