Wyjątkowe modele bielizny na każdy biust – propozycje na Walentynki i nie tylko

Ponad połowa Polek zamierza świętować Dzień Zakochanych według cyklicznych badań Gemius SA. Walentynki wpisały się na stałe do kalentarza Pań, bez względu czy będą go obchodzić z ukochanymi mężczyznami czy przyjaciółkami. Prawie 75% Panów na prezent wybiera z tej okazji bieliznę. Z pomocą brafitterek mają szansę by profesjonalnie dobrać biustonosz dla partnerki. Bez względu na rozmiar, bielizna musi być zmysłowa i kobieca. Zobacz przegląd modeli sugerowanych przez ekspertów polskiej marki Samanta Lingerie.

Na średni biust
Drobne roślinne wzory, motywy czarnego haftu w stylu barokowym, a może biustonosz w rubinowym kolorze wykończony miękkim aksamitem.
Model: Roja A142
Model: Daniela A143
Model: Perla A333
Model: Molly A125
Na obfity biust
Pełna miseczka otulona delikatnymi haftami z kwiatowymi motywami.
Model: Daniela A922
Model: Roja A922
Model: Gardenia A922
Model: Gardenia A922
Na drobny biust
Modele urozmaicone ażurowymi wstawkami lub subtelną koronką.
Model: Roja A338
Model: Rosalia A479
Model: Gardenia A33
Model: Gardenia A122
O marce bielizny SAMANTA

Elegancka, kobieca i nowoczesna – to cechy, które charakteryzują polski brand Samanta specjalizujący się w projektowaniu bielizny od ponad 25 lat. Firma produkująca w Makowie Podhalańskim propaguje prawidłowy dobór biustonosza w zależności od miseczki (mała-średnia-duża). Działania w duchu brafittingu pozwoliły na zbudowanie rzeszy zaufanych Klientek, które czują się wygodnie i bezpiecznie w projektach Samanta. Do szytych w Polsce biustonoszy sprowadzane są certyfikowane materiały (OECO-TEX standard 100) z Uni Europejskiej. Marka współpracuje z niewielką, sprawdzoną liczbą dostawców, którzy spełniają najwyższe wymagania dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa używanych tkanin. Na rynku mody wyróżnia się szeroką rozmiarówką w około 20 konstrukcjach oraz unikatowymi haftami, które podkreślają indywidualny styl. W kolekcji Samanta oryginalne projekty łączą wielofunkcyjność z komfortem noszenia.

samanta.pl