Zajrzyj do kuchni luksusowego hotelu Atlantis, The Palm

Rusza pierwszy internetowy serial kulinarny typu reality show pokazujący tętniące życiem i emocjami zaplecze restauracyjne hotelu Atlantis, The Palm. Projekt, zrealizowany we współpracy z marką San Pellegrino, zabierze widzów za kulisy i odsłoni tajniki kuchni jednych z najbardziej renomowanych restauracji w Dubaju.

 

To kolejny nowatorski pomysł hotelu, który chętnie podbija stawkę w wyścigu o palmę pierwszeństwa dla najbardziej inspirujących i innowacyjnych hoteli na świecie. Dzierży już tytuł najchętniej fotografowanego hotelu na Instagramie, oferuje darmowy nocleg swoim fanom na Facebooku, a teraz zaprasza na swój profil na kanale Youtube, gdzie od 22 marca będzie wyświetlał serial „Sekrety kuchni Atlantis, The Palm”.

Wedle założeń producentów serial ma przybliżać pracę renomowanych szefów kuchni stojących za sterami hotelowych restauracji Atlantis, The Palm. W pierwszym sezonie udział wziął charyzmatyczny Gordon Ramsay, firmujący swym nazwiskiem restaurację Bread&Street Kitchen, a także utytułowany szef kuchni Ossiano – Gregoire Berger. W każdym odcinku pojawi się inny znany influencer, który będzie podpatrywał i na bieżąco komentował codzienny rytuał kulinarnych gwiazd.

Fani hotelu na całym świecie będą mogli śledzić kolejne odcinki serialu „Sekrety kuchni Atlantis, The Palm” od 22 marca na oficjalnym kanale Youtube hotelu. Z kolei goście przebywający na miejscu będą mieli możliwość obejrzenia serialu w telewizji hotelowej w zaciszu swych apartamentów. Pierwszy odcinek dostępny jest tutaj:

Atlantis, The Palm

Położony na sztucznej wyspie Jumeirah Palm (Palma Dżumejra), otwarty we wrześniu 2008 roku hotel należy do  najbardziej ekskluzywnych na świecie. Położony na obszarze ponad 64 hektarów oferuje 1800 pokoi, ponad 20 restauracji, kilkadziesiąt butików najlepszych światowych marek, ekskluzywne SPA i wiele innych atrakcji. Hotel znany jest z największego na Bliskim Wschodzie parku wodnego Aquaventure, zamieszkiwanego przez 65.000 morskich zwierząt. Na gości czeka wiele atrakcji, m.in. The Lost Chambers Aquarium, czyli labirynt podwodnych korytarzy umożliwiających podróż po starożytnej Atlantydzie, Dolphin Bay – zatoka delfinów, sztuczna rzeka, a także oddzielone od oceanarium jedynie szybą apartamenty i restauracje. Atlantis The Palm jest również znany jako kulinarne serce Dubaju z kolekcją światowej sławy restauracji, w tym Nobu i Ronda Locatelli.

Więcej na www.atlantisthepalm.com