Zapewnij dobre oznakowania w sklepie i najwyższy poziom zadowolenia klienta dzięki nagradzanym drukarkom kolorowym A3 firmy OKI

Każdy sprzedawca detaliczny może wpływać na decyzje klientów i zwiększać wartość koszyka, zapewniając swojemu sklepowi profesjonalne materiały wizualne, od banerów wiszących po naklejki na podłogę i nie tylko.

Firma OKI Europe oferuje klientom detalicznym szansę zwiększenia ich sprzedaży oraz poprawienia zadowolenia klientów w sklepach dzięki kolorowym drukarkom A3 z serii C800. Te wielokrotnie nagradzane drukarki pomogą firmom każdej wielkości – od dużych sprzedawców detalicznych po mniejsze sklepy – szybko i łatwo prowadzić przyciągającą wzrok komunikację wizualną w sklepie za pomocą różnych rozmiarów i formatów materiałów wizualnych, tak aby wpłynąć na decyzje zakupowe klientów oraz zwiększyć sprzedaż.

Najmniejsze na rynku kolorowe drukarki A3 serii C800 są łatwa w obsłudze i kompaktowe, dzięki czemu mieszczą się w nawet najbardziej ograniczonej przestrzeni handlowej. Zapewniają one wyraźne, przyciągające wzrok i kolorowe oznakowanie na żądanie, pomagając sprzedawcom detalicznym zwrócić uwagę klientów na promocje, wpłynąć na decyzje dotyczące zakupów i zwiększyć sprzedaż.

Drukarki serii C800 wykorzystują pionierską technologię cyfrową LED firmy OKI, która pozwala na obsługę niezrównanej gamy nośników w kolorach HD – od etykiet na półkach sklepowych takich jak etykiety cenowe, metki i niemal wszystkie wstępnie cięte formaty nośników, aż po samoprzylepne naklejki podłogowe, przyciągające wzrok plakaty, wystawy promocyjne, gondole, banery dwustronne, wodoodporne nośniki i wiele innych.

Każda drukarka z serii C800 umożliwia niezależnym sprzedawcom szybkie dostosowanie do nowych trendów i czerpanie z tego korzyści. Urządzenia te zapewniają doskonałą jakość druku do 1200 x 1200 dpi i obejmują druk dwustronny1 z efektywnym oznakowaniem, które pomaga zwrócić uwagę na określone marki oraz ułatwić klientom poruszanie się po sklepie.

Duża szybkość drukowania, tonery o dużej pojemności, druk dwustronny i zaawansowane opcje łączności umożliwiają szybkie drukowanie elementów komunikacji wizualnej zgodnych z najwyższymi standardami jakości na miejscu – w sklepie.

Dodatkowo firma OKI oferuje zwrot do 980 PLN* w przypadku wybranych modeli zakupionych pomiędzy 1 października a 30 listopada 2019 r. Promocja obejmuje modele C824n, C824dn, C834nw, C834dnw i C844dnw.

„Te szybke, niezawodne i bardzo małe wielokrotnie nagradzane drukarki serii C800 są idealna dla sprzedawców detalicznych, którzy chcą przejąć kontrolę nad najważniejszymi elementami wizualnymi sklepu i tworzyć profesjonalne, pełne kolorów, wysokiej jakości oznakowania na żądanie, aby zwiększyć zarówno zadowolenie klientów, jak i sprzedaż”. – mówi Lee Webster, , General Manager Product & Propositions, OKI Europe Ltd. „Teraz, w związku z naszą niesamowitą ofertą zwrotu do 980 PLN*, sprzedawcy detaliczni powinni działać szybko, aby skorzystać z tej ograniczonej czasowo oferty i wyposażyć swoje sklepy w zaawansowaną drukarkę, która zwiększy obroty firmy”.

Aby skorzystać z naszej ograniczonej czasowo oferty, odwiedź stronę www.okeurope.com/promotions.
* Obowiązuje regulamin. Uzyskaj zwrot do 980 PLN przy zakupie kolorowych drukarek A3 C824n/C824dn/C834nw/C834dnw i C844dnw od 1 października do 30 listopada lub do wyczerpania zapasów. Ostateczna data wniosku: 30.12.19 r. Maksymalnie 10 wniosków na jednego klienta, jeden wniosek na jedno zakupione urządzenie. Zwrot pieniędzy zależy od zakupionego modelu.

 

O OKI Europe Ltd

OKI Europe Ltd to oddział OKI Data Corporation, globalnej marki działającej w sektorze biznesowym, która tworzy wydajne kosztowo, profesjonalne drukarki wewnętrzne, aplikacje i usługi, które mają zwiększać wydajność pracy firm dziś i jutro.

Spółka ma dobrze ugruntowaną pozycję wśród wiodących europejskich marek drukarek w kontekście wartości i liczby dostarczanych urządzeń. Przez ponad 60 lat OKI Europe dostarczała na całym świecie zaawansowane rozwiązania z dziedziny druku, wprowadzając rewolucyjne technologie wspierające potrzeby dużych i małych firm. Nasze pionierskie prace dotyczące opracowania cyfrowej technologii druku LED pozwoliły OKI zająć pozycję lidera rynku wysokiej rozdzielczości urządzeń drukujących, które są przyjazne dla środowiska.

Od czasu nabycia globalnego producenta drukarek wielkoformatowych, Seiko I Infotech Inc., jednostki zależnej Seiko Instruments Inc., OKI dostarcza precyzyjnie zaprojektowane systemy druku wielkoformatowego przeznaczone specjalnie na rynki oznakowania, graficzny, CAD oraz GIS, zapewniając niezrównaną w branży wydajność produkcji oraz jakość obrazu. Obejmująca cały region EMEA sieć autoryzowanych dystrybutorów i dealerów pozwala OKI Europe Ltd dostarczać pełną gamę rozwiązań z zakresu druku, w tym drukarki wielkoformatowe, tusze, nośniki, oprogramowanie, usługi montażu i wsparcia, jak również dzielenie się wiedzą i organizowanie szkoleń.

Oprócz szerokiej gamy nagradzanych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych, OKI oferuje szeroką gamę usług wspierających optymalizację przepływów pracy związanych z drukiem i obiegiem dokumentów. W połączeniu ze zintegrowanym pakietem technologii programowych i narzędzi może to pomóc przedsiębiorstwom przejąć kontrolę nad kosztami druku i obiegu dokumentów w bezpiecznym środowisku – zarówno stacjonarnie w biurze, jak i na urządzeniach mobilnych i w chmurze.

Obecnie OKI Europe zatrudnia ponad 500 pracowników w 15 biurach i jest reprezentowana w 60 krajach w całym regionie EMEA.

OKI Data Corporation to jednostka zależna utworzonej w 1881 tokijskiej spółki Oki Electric Industry Co. Ltd., będącej pierwszym producentem urządzeń telekomunikacyjnych w Japonii.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.oki.com/pl